Şirket Profili

ISIPARK İÇ ve DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Şirket Profili


2007 yılında ticaret hayatına başlayan ISIPARK, kısa sürede sektörde sağladığı başarı ile alanında öncü olan GENERAL Life markasını oluşturdu.

Dünya genelinde 26, Türkiye'de ise 1243 satış noktası ile ürünlerini tüketicilerinin kullanımına sunarak, hedefleri doğrultusunda sürekli geliştirdiği bir inavosyon sağladı.

Büyüyen ve gelişen satış ağıyla birlikte, Ar&Ge ve Ür&Ge çalışmalarına ayırdığı kaynaklarla ürün portföyünü de geliştirerek, müşteri beklentilerinin analiz edilmesi sonucu, ihtiyaçlar doğrultusunda konforu, şıklığı ve teknolojiyi bir arada bulunduran ürünler, tüketiciler tarafından her geçen gün artan talep gördü.

Ürün portföyünde ilk yıllardan beri bulunan oda termostatlarına yıllar içerisinde, Akıllı Oda Termostatları, Fan Coil TermostatlarVana Grupları, Vana Motor Grupları, Isı Sayaçları ve Su Sayaçları'nı ekledi.

Kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile adımlarını hep bir ileri taşıyan  ISIPARK, ulusal ve uluslararası alanda yaptığı ticaretlerle hedeflerinden sapmayarak ürün ve hizmet sunmaya devam etmektedir.